Kosmetický salon Naty Havířov

Manikúra a nehtová modeláž

IBX SYSTÉM

Je speciálně vyvinut pro:
  • Ochranu nehtová lůžka nejen žen, ale i mužů
  • Zajištěný správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, gelovou a akrylovou modeláží)
  • K léčbě poškozených, slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu
  • Vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu
  • Vhodný k obnově nehtů u zákaznic, které si nehty okusují
  • Podporuje správný a zdravý růst nehtu
  • Lze použít také na poškozené nehty na nohou

P-Shine manikúra

P-Shine je aktuální trend manikúry, který má svůj původ v Japonsku. Díky tomu, že nezabere více než 45 min a dociluje přirozeného a zdravého vzhledu nehtů, stává se moderní alternativou po celém světě. Hlavními přínosy P-Shine jsou zvýšení pevnosti a pružnosti nehtového lůžka díky použití přírodních materiálů - včelí vosk s mateří kašičkou a pudr z drcených lastur. V neposlední řadě je tato metoda vysoce účinná jako prevence proti třepení a lámání se nehtů. P-shine vytvoří na povrchu nehtu lesklou glazuru, která mimo svoji estetičnost především zabraňuje nepříjemnému vysychání nehtu.

Gelová modeláž

Gelová modeláž stále patří mezi nejoblíbenější metody prodloužení a úpravy nehtů. Gelové materiály jsou odolné, dobře se přizpůsobí přírodnímu nehtu a jsou šetrné k našim nehtům. UV gely pro modeláž vybírám s ohledem na stav Vašich přírodních nehtů a druh práce, kterou vykonáváte, protože každá z náš potřebuje pevné a odolné nehty.
Pracujeme jen s ověřenými značkami gelů.
Doplnění nehtů je vhodné po 3-4 týdnech (záleží vždy na tom, jak rychle rostou Vaše přírodní nehty).

Klasická manikúra

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí.

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení